Vianoce & Silvester s Invia - na horách alebo pri mori, vždy bez rizika!

Výhodou Invia je ponuka dovolenky od desiatok cestovných kanceláriií na jedinom mieste, v jednotnej a prehľadnej forme. Nemusíte teda zložito listovať katalógy rôznych cestovných kancelárií, často veľmi rozdielne koncipované. Zájazd na Invia zaplatíte bankovým prevodom, alebo v hotovosti, v ktorejkoľvek banke alebo na pobočkách Invia. Cestovnú zmluvu vám pošleme poštou, emailom, faxom alebo predáme osobne na pobočke.

S Invia môžete vyberať vianočné a silvestrovské pobyty z najširšej ponuky, či vás zaujímajú Vianoce a Silvester na horách (Čechy, Slovensko, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko) alebo pri mori, v teplom Egypte, Tunisku či akejkoľvek inej vzdialenejšej exotickej destinácii.

Invia predáva online zájazdy od desiatok cestovných kancelárií, ktoré sú poistené a preverené. Cena každého nášho zájazdu je vždy taká, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporadúva.

Vyrazte na Silvestra na dovolenku, užite si tento neobyčajný deň v roku nezvyčajným zážitkom v cudzine. Vyrazte na Silvestra so svojimi blízkymi, vyrazte s Invia na Silvestra na dovolenku.

Môžete vyzkúšat aj ponuku online leteniek Invia >>

Potrebujete poradiť?

Volajte zadarmo Po-Ne 7-22 hod 0800 900 100